داده ها بسیار پیچیده است، اما پاسخ های مورد نیاز شما نباید پیچیده باشد.

شواهد منجر به تصمیم گیری باید، همیشه و همه جا به سرعت در دسترستان باشد. گزارش ساز طراحی شده است تا به شما کمک کند که به آسانی و سرعت نتایجی را که می خواهید از میان داده های پیچیده بدست آورید.

یک کسب و کار چابک نیاز به تصمیم گیری سریع و دقیق دارد، این مهم میسر نیست مگر بر اساس تحلیل داده ها که کاری بسیار پیچیده است. تحلیل اطلاعات را به گزارش ساز بسپارید و خودتان با چابکی تصمیم بگیرید.

مویز کار مدیریت

گزارش ساز بامداد ابزاری است که مستقل از نوع بانک اطلاعاتی شما عمل می کند  این امکان را دارد که با بانک اطلاعاتی انواع نرم افزار ها ارتباط بر قرار کند.

امکانات گزارش ساز بامداد

  • ارتباط با هر بانک اطلاعاتی مانند crm، سیستم مالی، سیستم فروش، سیستم نظر سنجی و …
  • تولید گزارشات بصری و نموداری جهت تجزیه تحلیل سریع
  • امکان ایجاد جداول محوری در زمان اجرا توسط کاربر و رسم نمودار بر اساس آنها
  • امکان مشخص کردن فرمت نمایش نمودار توسط کاربر
  • اجرا بصورت همزمان و لحظه ای بر روی بانک اطلاعاتی جاری
  • پیاده سازی گزارشات هوش تجاری

امکان سفارشی سازی گزارشات

سیستم گزارش ساز یک ابزار است که شما می توانید با کمک آن انواع گزارشات مورد نیاز را تهیه کنید، جهت استفاده از این ابزار نیاز دارید که زبان SQL را بدانید و با بانک اطلاعاتی مورد نظر آشنا باشید.

تیم نرم افزاری بامداد این آمادگی را دارد که بر اساس تحلیل و نظر شما بانک اطلاعاتی مورد نظر را بررسی کرده و گزارشات تحلیل شما را تهیه و در اختیارتان قرار دهد.

گزارشاتی که بصورت اختصاصی تحلیل و پیاده سازی می شوند معمولا جامع بوده و هر گزارش شامل چندین پارامتر کلیدی خواهد بود. بطوری که خروجی این گزارشات چندین گزارش را پوشش می دهد.

همچنین در سفارشی سازی این امکان فراهم می شود همزمان گزارشات را در دو بازه زمانی متفاوت تهیه کنید و این دو بازه را با هم مقایسه نمایید.

پارامتر ها و فیلتر های مورد نظر بر اساس نیاز شما ایجاد می شود و می توانید خیلی سریع بین آنها جابجا شده و حالتهای مختلف گزارش را مقایسه نمایید.