نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری

برای کسب و کارهای کوچک

بیش از هزار حسابدار از بامداد برای پیگیری هزینه ها، ارسال فاکتورها،

دریافت و پرداخت و دفتر نویسی استفاده کرده اند.

دانلود کاتالوگ

راه اندازی شرکت حسابداری چقدر سرمایه می خواهد؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید کسب و کارتان را راه اندازی کنید ولی نگران تامین سرمایه اولیه یا هزینه های ماهانه هستید این متن را بخوانید.

خوب می دانید که امروزه با قوانین سختگیرانه مالیاتی، شرکتها ترجیح می دهند کارهای حسابداری خود را به افراد یا شرکتهای معتبر  و حرفه ای بسپارند. اما اگر شما شرکت ثبت شده، دفتر کار، وب سایت، تلفن ثابت و منشی جهت پاسخگویی ندارید چطور حرفه ای به نظر برسید؟
فرض کنیم شرکتی را ثبت کردید، حالا برای داشتن دفتر کار ، منشی، تلفن و فکس چقدر هزینه در ماه خواهید داشت؟ ۲ میلیون یا بیشتر؟ ضمن آنکه باید تجهیزات اداری مثل کامپیوتر،فکس و میز و … را هم خریداری کنید. اگر هنوز پروژه ای نگرفته باشید، طبیعی است که نگران این هزینه ها باشید.

برای شروع کارتان ما طرحی داریم که با هزینه بسیار پایین و باورنکردنی بتوانید کسب و کارتان را شروع کنید و کاملا حرفه ای هم باشید!

دراین طرح ما یک دفتر کار مجازی برایتان درست می کنیم. خطوط تلفن ثابت و منشی پاسخگو (مستقر در دفتر ما) خواهید داشت که در ساعات اداری اطلاعات مشتریان شما را دریافت و برای شما ارسال می کند. هم چنین یک شماره فکس اختصاصی به شما میدهیم که اینترنتی است و فکسهای دریافتی را روی موبایلتان نمایش می دهد و امکان ارسال فکس را هم به شما می دهد.  یک نرم افزار حسابداری چند شرکتی به همراه فیلم آموزش طراحی کدینگ شرکتها هم به شما می دهیم.
پس تا اینجا از اجاره دفتر، خرید تلفن، فکس، استخدام منشی و تهیه نرم افزار حسابداری بی نیاز شدید! حالا اگر نگران روشهای بازاریابی و جذب مشتری هستید باز هم برای شما راهکار داریم.

یک وب سایت حرفه ای و امروزی برایتان راه اندازی می کنیم. می توانید وب سایتتان را در گروهها و کانالهای تلگرامی معرفی کنید. ما هم وب سایت شما را به بانک اطلاعاتی خودمان که بیش از ۷۰۰۰ عضو مرتبط دارد و هر روز هم گسترده تر می شود معرفی می کنیم.

هنوز هم جای نگرانی برایتان باقی مانده؟ پس همین الان اقدام کنید و شرکت حسابداری خود را راه اندازی کنید.

از کجا شروع کنید؟

ابتدا فرم زیر را پر کنید، این فرم ما را با شما، تخصصها و تجاربتان آشنا می کند. بر اساس این اطلاعات بهتر می توانیم برای محتوای وب سایت شما برنامه ریزی کنیم و مخاطب شما را دقیق تر شناسایی خواهیم کرد.
لطفا آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره موبایلتان را با دقت وارد کنید چون راه ارتباطی ما با شماست. اگر دراین مرحله تصمیم به خرید گرفتید می توانید پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید. ما ظرف ده روز کاری، دفتر کارتان را راه اندازی می کنیم و یک بسته حاوی نرم افزار حسابداری، فیلم آموزشی و اطلاعات تلفن و فکس و وب سایتتان به دستتان می رسد. در این مدت با شما در تماس خواهیم بود.
اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با تلفنهای شرکت تماس بگیرید و با همکاران ما صحبت کنید و یا  درخواست یک جلسه حضوری داشته باشید.