مدرسه حسابداری چیست و چه هدفی دارد؟

مدتی است که گروه بامداد محیطی مجازی راه اندازی کرده که هدف اصلی آن آموزش برای حسابداران است. هدف این است که سایت مدرسه حسابداری بامداد تمام نیاز های حسابداران را با کمترین هزینه پاسخ دهد. بخشی از مطالب سایت بصورت رایگان ارائه می شود مانند آموزش حسابداری مقدماتی و در تلاشیم که هر روز نیز بر محتوای این بخش اضافه کنیم. با توجه به اینکه مدرسه حسابداری بامداد کلیه محتوای ارائه شده را تولید می کند برای تامین هزینه تولید این محتوا بخشی از این آموزشها پس از پرداخت هزینه اشتراک در اختیار شما قرار می گیرد.

شاید بعضی از مطالب برای شما تکراری یا ساده بنظر برسد اما باید توجه داشت که مخاطب مدرسه حسابداری تمام اشخاصی است که در زمینه حسابداری فعالیت می کنند یا در آینده می خواهند این کار را انجام دهند. در ادامه آنچه را در مدرسه پیدا می کنید بررسی می کنیم.

مدرسه حسابداری چیست

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری مقدماتی ۱ و آموزش حسابداری مقدماتی ۲ بصورت رایگان در اختیار تمام کاربران قرار گرفته و فقط می توانید با ثبت نام در مدرسه از این اطلاعات استفاده کنید.

در انتهای حسابداری مقدماتی ۱ یک آزمون طراحی شده که پس از مطالعه دروس می توانید با پاسخ دادن به این آزمون و کسب امتیاز حداقل ۷۰ از ۱۰۰ امتیاز کامل در خواست مدرک نمایید. مدرک پس از در خواست مدرک به صورت الکترونیکی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود و جهت کنترل صحت آن نیز می توانید در ساعات اداری با بامداد تماس بگیرید.

آموزش مالیات بر ارزش افزوده

در این آموزش از تعریف مالیات بر ارزش افزوده تا نحوه ثبت سند حسابداری توضیح داده شده. سعی کردیم کلیه مطالبی را که برای ثبت نام، صدور فاکتور تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده را در این بخش بصورت مقاله و ویدیو جمعبندی کنیم. این دوره با هزینه ۹,۵۰۰ تومان بصورت آنلاین قابل تهیه و مطالعه می باشد. پس از پرداخت آنلاین هزینه، کلیه دروس این بخش برای شما باز خواهد شد.

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

نحوه محاسبه حقوق، پارامترهای مستمر و غیر مستمر حقوق و دستمزد، قرارداد کار و اینکه لیست و فیش حقوق به چه صورت باشد، و نحوه ثبت سند حسابداری حقوق و دستمزد همه در این بخش توضیح داده شده است. این بخش نیز شامل یک ویدیو می باشد که در آن محاسبه حقوق یک شخص بطور کامل انجام می شود و در پایان سند حسابداری آن نیز ثبت می گردد. از مزایای این دوره کامل بودن مطلب در عین سادگی است.

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد با مبلغ ۲۴,۵۰۰ تومان در مدرسه حسابداری بامداد قرار گرفته است.

  حتما مقاله برگزاری کارگاه فرمول نویسی اکسل ویژه حسابداران مطالعه کنید.

آموزش اکسل برای حسابداران

یکی از برنامه های مورد توجه و پر کاربرد برای حسابداران بی شک نرم افزار اکسل است. با توجه به اهمیت این موضوع برای حسابداران بامداد دو دوره آموزش اکسل بصورت کارگاه عملی برگزار کرده ایم. فیلم کارگاه فرمول نویسی پیشرفته اکسل  برای حسابداران که اول دی ماه برگزار شد،  تهیه شده است. این فیلم نیز باقیمت ۱۵,۵۰۰ تومان در دو CD تهیه شده اشخاصی که مایل به تهیه این فیلم می باشند می توانند از طریق تماس با بامداد یا چت آنلاین در خواست نمایند.

دوره آموزش اکسل در سه سطح مقدماتی و متوسط و پیشرفته نیز در دست تهیه است که بزودی در اختیار حسابداران قرار خواهد گرفت. این دوره بصورت ویدیو همراه با صدا از روی تصویر کامپیوتر همراه با مثالهای عملی در دست تهیه می باشد.

افزایش مهارتهای عمومی حسابداران

قصد داریم به منظور افزایش مهارتهای عمومی حسابداران، مانند مهارتهای کامپیوتری و مهارتهای فردی و شغلی نیز مطالبی را ارائه دهیم. مطالب در حال تولید هستند و به مرور در سایت مدرسه حسابداری در دسترس اعضا قرار خواهند گرفت.

درخواست مدرسه حسابداری از شما

مطالب و محتوا مدرسه با تکیه بر کتب و مراجع حسابداری و قوانین کشور تهیه شده. نگارش و تالیف محتوا با رویکرد کاربردی و عملی توسط گروه بامداد انجام گرفته و مطالب کپی شده از هیچ سایت، مقاله یا کتابی نیست.

از شما دوستان و همراهان عزیز تقاضا داریم در صورت باز نشر مقالات حسابداری بامداد حتما منابع را ذکر نمایید و از انتشار مقالات مدرسه خودداری نمایید، و در صورت لزوم دوستان خود را به عضویت در مدرسه حسابداری تشویق کنید.

همیشه خواهان نظراتt پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. هر چه را می خواهید و انتظار دارید که در اینجا پیدا کنید با ما در زیر همین نوشته در میان بگذارید.

نرم افزار حسابداری

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 19 =